TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

09 2021

Grodziskie kiermasze charytatywne dla Michałka


Grodzisk News


Grodziskie kiermasze charytatywne dla Michałka - Grodzisk News


Grodziskie kiermasze charytatywne dla Michałka. W najbliższy weekend w Grodzisku odbędą się kiermasze charytatywne na rzecz małego Michałka Kobylskiego. Chłopiec choruje na nowotwór złośliwy a jego jedyną szansą jest bardzo kosztowne leczenie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Chłopczyk ma zaledwie kilkanaście miesięcy, a już musi walczyć ze śmiertelnie niebezpieczną chorobą. To rak. Nowotwór złośliwy nadnerczy, postać rozsiana z przerzutami do węzłów chłonnych, do szpiku, do kości, naciek opony twardej okolic czołowych... –Dobrze ktoś kiedyś powiedział, że jak dziecko choruje, to choruje cała rodzina i to jest prawda. Michałek jest w trakcie podawania dwóch cykli TVD. Przed nim jeszcze separacja komórek macierzystych, operacja wycięcia guza za lewą nerką, megachemia, autoprzeszczep, radioterapia i immunoterapia anty GD2 – mówi pani Olga, mama Michała.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Po skończonym leczeniu w Polsce bardzo chcemy polecieć za ocean, ponieważ właśnie tam jest dostępna od niedawna nowoczesna szczepionka, chroniąca dzieci przed nawrotem choroby. Nowa szczepionka w USA daje ogromne nadzieje że kiedy uda się pokonać nowotwór on już nigdy nie wróci! Bez waszej pomocy nie damy rady, dlatego błagamy, pomóżcie Michałkowi rozprawić się z nowotworem! – prosi.

W walkę o to by pomóc chłopcu włączyło się wiele osób. W Grodzisku na przykład organizowane są kiermasze charytatywne celem zebrania pieniędzy. Najbliższe odbędą się w 11 i 12 września: w sobotę podczas pikniku w Parku Ordona, a niedzielę w Parku Skarbków. Kiermasze zaoferują m.in. pyszne domowe wypieki.

Cały czas prowadzona jest też zbiórka na stronie Fundacji Siepomaga. Pieniądze można wpłacać tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.