21 09 2020

Grodziskie inwestycje w drodze po podium i tytuł modernizacji roku

21.09.2020, godz.: 19:31
Grodziskie inwestycje w drodze po podium i tytuł modernizacji roku
fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Po kilku tygodniach przerwy sprawdzamy jak przebiega głosowanie w konkursie na „Modernizację roku 2019”. Dwie grodziskie inwestycje mają coraz większe szanse na wygrane w swoich kategoriach, ale nadal potrzeba naszych głosów!

Budowa świetlicy wraz z placem zabaw w Szczęsnem zajmuje wprawdzie dopiero 10. miejsce w klasyfikacji ogólnej konkursu, ale jest już trzecia w kategorii „Nowe obiekty” i wciąż może wywalczyć pierwsze miejsce. Wszystko jednak zależy od naszych głosów. Wiadomo: im więcej, tym lepiej. Głosować na świetlice i plac zabaw w Szczęsnem można TUTAJ. Do tej pory inwestycja zgromadziła niespełna dwa tysiące głosów, ale potrzebuje jeszcze więcej by utrzymać miejsce na podium. Głosować można codziennie.

W jeszcze lepszej sytuacji jest druga konkursowa inwestycja –
rewitalizacja parku przy ul. Bałtyckiej. Obecnie inwestycja zgromadziła ma ponad 1200 kliknięć i walczy o zwycięstwo w kategorii „Tereny zieleni”. Mało tego: zajmuje pierwsze miejsce z dość zdecydowaną przewagą! Pomóżmy jej utrzymać zwycięską lokatę, głosując TUTAJ.

fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Celem konkursu „Modernizacja roku” jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami, a także propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.