TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

31

10 2020

Grodziski SOR wyłączony na kilka dni


Grodzisk News


Grodziski SOR wyłączony na kilka dni - Grodzisk News


Szpitalny Oddział Ratunkowy w grodziskim Szpitalu Zachodnim jest wyłączony z użytkowania. Powodem koronawirus? Tylko pośrednio. Trwają bowiem porządki sanitarne oczyszczające oddział zgodnie z procedurami postępowania w czasie epidemii.


W Szpitalu Zachodnim działa oddział z

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

łóżkami dla pacjentów covidowych. Dodatkowe dwa łóżka
przeznaczone dla pacjentów czekających na przyjęcie do oddziału
znajdują się właśnie na SOR.
? W związku z tym prowadzimy
oczyszczanie, odkażanie SOR-u zgodnie z procedurami postępowania w
takiej sytuacji. Konieczne było zatem wyłączenie oddziału na
kilka dni. Wkrótce będzie działał ponownie ? mówi nam Krystyna
Płukis, dyrektor Szpitala Zachodniego.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

"zgodnie z procedurami wyłączenie na kilka dni"" , ..wkrótce będzie działał ponownie ? mówi dyrektor szpitala"..............to bardzo precyzyjne procedury i profesjonalna ich realizacja. Brawo !!!!

San Escobar
31-10-2020 17:33

Przez biegunkę covidowa SOR i tak nie działa jak powinien. Miesiąc temu był zamknięty dla człowieka z zewnątrz. Osoba z podejrzeniem zawału musiała czekać przy głównym wejściu 15 minut aż przydrepcze z drugiego końca szpitala pan ubrany na zielono i zamiast od razu na diagnostykę to kolejne 15 minut wywiadu covidowego. Ile zwloki dalej, to już nie wiem. Zwłoki gdy liczy się każda minuta... Jestem ciekawy o ile przez te opieszałość i procedury wzrosła śmiertelność niewykrytych, za późno wykrytych nagłych schorzeń gdzie operacja jest wymagana natychmiast. Skandalem jest już te pół godziny bezsensownej straty czasu. A co dopiero powiedzieć gdy jest kolejka lub o innych szpitalach jak np. Bródnowski w Warszawie, gdzie jeszcze przed covidem (a co dopiero teraz?) z krwiakiem na mózgu gdy pacjent gasł z kwadransa na kwadrans trzeba było czekać 7 godzin na pierwszy kontakt z lekarzem. To jest skandal i prawdziwy obraz beznadziei procedur polskiej służby zdrowia.

Detsom
01-11-2020 09:48
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.