TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

13

05 2021

Grodziski punkt drive-thru czeka na szczepionki


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodziski punkt drive-thru czeka na szczepionki - Grodzisk News


W ubiegłym tygodniu NFZ przeprowadził odbiory techniczne punktu szczepień drive-thru w podgrodziskiej miejscowości Szczęsne. Obiekt został już także oficjalnie zarejestrowany w bazach danych. Akcji szczepień nie można jednak rozpocząć, dopóki nie będzie preparatów, a te jeszcze do grodziska nie dotarły.


Mobilny punkt szczepień – drive-thru – w Szczęsnem został zorganizowany przez Szpital Zachodni w koordynacji ze starostą grodziskim i przy wsparciu gminy, która użyczyła placu, na którym działać będzie punkt. Mowa o części parkingu przy świetlicy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Dziś wszystko zdaje się gotowe na przyjęcie pacjentów. Wszystko prócz najważniejszego czynnika, który nie zależy już od samorządów. – Czekamy na pulę szczepionek. Na ten moment nie umiem powiedzieć, kiedy one będą. Być może jutro będzie wiadomo więcej – dodaje

💬︎   dodaj komentarz

Super , szczury laboratoryjne już mogą się zaszczepić .

Ostry
13-05-2021 20:05

Ojej, jak zwykle winny ktos inny, tylko nie burmistrz i jego Ziemia Grodziska. Biedactwa. A ze to krypto psl to z przyjemnoscia obwinia rzad. Budowa obwodnicy byla obiecywana ponad 20 lat. I przez 20 lat i w tym przypadku zawsze ktos byl winny ze jeszcze nie wystartowała, tylko nie benio i jego otoczenie.

Mieszkaniec
13-05-2021 23:07

Kto tak krytykuje niech sam sie wezmie do pracy.ze swieca szukac tak wspanialego burmistrza

Miesxkanka
14-05-2021 04:23

pokaż wszystkie komentarze (21)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.