08 11 2019

Grodziski kiermasz świąteczny w Mediatece

08.11.2019, godz.: 17:06
Grodziski kiermasz świąteczny w Mediatece
fot. Pixabay

Grodziski kiermasz świąteczny to od lat stały punkt przedgwiazdkowego czasu. Nie inaczej będzie w tym roku. Kiermasz gościć będzie 15 grudnia w Mediatece.

Trzeba powiedzieć, iż grodziski kiermasz świąteczny rokrocznie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Od 2016 roku jarmark funkcjonuje oddzielnie od imprezy mikołajkowej. tak będzie i tym razem mikołajki w Grodzisku zaplanowano bowiem na siódmego grudnia, zaś kiermasz odbędzie się tydzień później.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 12.00 do 18.00 w Mediatece przy ul. 3 Maja 57. Jak zwykle, nie zabraknie ozdób świątecznych i propozycji na`ciekawe i nietuzinkowe upominki, wyrobów tradycyjnych i rękodzieła ludowego oraz całego mnóstwa przedmiotów „z duszą” – pięknych, zbytkownych, zaskakujących, eleganckich i zabawnych wykonanych przez lokalnych artystów.

Tynczasem trwa nabór zgłoszeń od wystaców, którzy mogą aplikować o udział w kiermaszu do 22 listopada włącznie. Należy napisać maila pod adresem: poczekalnia.pkp@centrumkultury.eu

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata