reklama Grodzisk mazowiecki

20

11 2020

Grodziski jarmark świąteczny w przenosi się do internetu


Grodzisk News


Grodziski jarmark świąteczny w przenosi się do internetu - Grodzisk News


Grodziski Jarmark Świąteczny jest już tradycją w życiu miasta, lubianą przez mieszkańców. Organizatorzy nie zamierzają więc z niego rezygnować, mimo epidemii. Wydarzenie przenosi się do internetu!


Trzeba powiedzieć, iż grodziski kiermasz świąteczny rokrocznie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Od 2016 roku jarmark funkcjonuje oddzielnie od imprezy mikołajkowej. W tym roku zaś dodatkowo nie odbędzie się stacjonarnie, lecz wirtualnie, ze względu na koronawirusa. Plusem takiego rozwiązania jest za to fakt, że potrwa przez cały miesiąc: od 20 listopada do 20 grudnia. Udział jest zaś bezpłatny.

reklama Grodzisk mazowiecki– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, zarówno większych jak i mniejszych, proponujemy bogaty wachlarz współpracy w dziedzinie szeroko pojętych świadczeń promocyjnych w mediach lokalnych, a także organizacji konferencji i eventów. Zachęcamy do podejmowania współpracy nie tylko poprzez tradycyjny sponsoring, ale przede wszystkim budowanie długotrwałego partnerstwa – mówią pracownicy grodziskiego centrum kultury, które organizuje kiermasz.

Regulamin jarmarku i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj

Grodziski jarmark świąteczny w przenosi się do internetu - Grodzisk Newsreklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.