reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

12

03 2019

Grodziski Dzień Młodzieży w wirtualnej rzeczywistości


Grodzisk News


Grodziski Dzień Młodzieży w wirtualnej rzeczywistości - Grodzisk News


Ani się obejrzeliśmy, a przed nami już trzecia odsłona Grodziskiego Dnia Młodzieży. Impreza wypełniona atrakcjami przede wszystkim z myślą o młodych ludziach odbędzie się 23 marca w grodziskiej Mediatece. Gościem dnia będzie popularny i lubiany youtuber Cyber Marian.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zaproszenie właśnie jego wpisuje się w tematykę całego wydarzenia, które zdominuje szeroko pojęta rzeczywistość wirtualna. Wszystko zacznie się o godz. 14.30 ? od pokazu w kinie centrum kultury. Na zainteresowanych czeka projekcja filmu dokumentalnego ?Wszystko z nami w porządku?. Obraz opowiada historię Rafała i Bartka, którzy rzucają pracę w korporacjach i postanawiają stworzyć swoją pierwszą grę video. Film pokazuje ostatnie miesiące pracy nad projektem, zmagania z wydaniem wersji na Playstation, emocje bohaterów związane z premierą oraz próby przebicia się do świadomości gwiazd Youtube'a i prasy branżowej.

Po pokazie wydarzenia przeniosą się do Mediateki (ul. 3 Maja 57). Tam na godz. 16.00 zaplanowano spotkanie z twórcami gier Digital Melody Games. Pół godziny później zaś na scenę wkroczy Cyber Marian. Prawdziwą gratką dla fanów wirtualnej rzeczywistości będzie możliwość zabawy w symulatorach VR 9D!

Nie zabraknie również innych atrakcji tego rodzaju. Będą maszyny arcadowe, symulatory VR, w których przeistoczymy się w kierowcę rajdowego, snowboardzistę lub narciarza.  Przyszykowano również zestawy gogli VR symulujących m.in. lot w kosmos czy jazdę kolejką górską. Fanów stajni Marvela ucieszy zapewne fakt spotkania z bohaterami serii ?Avengers?. Entuzjastów gier niewirtualnych zachęcą natomiast różnej maści planszówki, z kolei dla zwolenników aktywności sportowej w wymiarze wirtualnym przewidziano taki właśnie turniej piłkarski.

O godz. 17.00 przed Mediateką zaparkują food trucki oferujące smakołyki aż do 22.00.Więcej informacji znajdziecie tutaj.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.