reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

11 2023

Grodziski Dzień Misia Pluszowego kreatywnie i na słodko. Wstęp wolny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodziski Dzień Misia Pluszowego kreatywnie i na słodko. Wstęp wolny - Grodzisk News


Pluszowy miś to od wielu dziesiątek lat wierny towarzysz i przyjaciel dzieci. W setną rocznicę powstania tej puszystej, przyjaznej zabawki stanowiono właśnie Dzień Pluszowego Misia. Było to w 2002 roku i od tamtej pory rokrocznie 25 listopada dzieci na całym świecie świętują urodziny uroczego pluszaka.


Centrum wydarzeń będzie Mediateka (ul. 3 Maja 57), gdzie impreza rozpocznie się od godz. 13.00 i potrwa do późnego popołudnia. O 13.00 właśnie wystartują misiowe warsztaty plastyczne, a o godz. 16.00 usłyszymy koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Później zaś przyjdzie czas na słodki poczęstunek. Wyjątkowy na tę okazję przygotowany tort zaserwuje uczestnikom zabawy mistrz cukierniczy Edward Błaszczyk.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.