23 01 2020

Grodziski bal karnawałowy w szczytnym celu

23.01.2020, godz.: 12:49
Grodziski bal karnawałowy w szczytnym celu
fot. Pixabay

Nie tylko w Milanówku, lecz także w Grodzisku odbędzie się charytatywny bal karnawałowy. I to już po raz dziesiąty. Jubileuszowa odsłona odbędzie się 22 lutego.

Grodziską imprezę organizuje miejscowe Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych dochód netto z balu posłuży do wysłania dzieci z niepełnosprawnościami na turnusy rehabilitacyjne. Płynie z tego jeden wniosek: im więcej gości na balu, tym lepiej.

Ten zaś odbędzie się w Dworze Sarmata (Kozery Nowe 21) w ostatnią sobotę karnawału. Wstęp dla jednej osoby kosztuje 200 zł. – Pieniądze, po odliczeniu niezbędnych kosztów wynajmu sali, cateringu i oprawy muzycznej, pójdą na sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla naszych podopiecznych – mówi nam Katarzyna Zakrzewska ze Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Grodzisku.

Tańce i dobre jedzenie nie będą jedynymi atrakcjami wieczoru. – Szykujemy aukcje dzieł artytycznych naszych lokalnych artystów, będzie także loteria fantowa, w której do wygrania będą m.in. domowe smakołyki i przetwory przygotowane przez rodziców ze stowarzyszenia opowiada Katarzyna Zakrzewska. – Jako ciekawostkę dodam, że przed nami dziesiąta edycja balu, a dwójki zsumowane w dacie wydarzenia także dają dziesięć. Jednym słowem liczymy, że bal okaże się strzałem w dziesiątkę – dodaje.

W sprawie biletów na bal prosimy o kontakt z następującymi osobami: Katarzyna Zakrzewska – 660 482 104; Wojciech Hardt – 604 454 717

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata