20 11 2015

Grodziska zbiórka żywności dla kresowiaków

20.11.2015, godz.: 08:05
Grodziska zbiórka żywności dla kresowiaków
fot. Archiwum

Do 27 listopada w grodziskim Centrum Kultury (Spółdzielcza 9) trwa zbiórka żywności, z której utworzone świąteczne paczki dla kombatantów i reszty Polonii ze Lwowa, Stryja, Drohobycza i Borysławia.

Przedświąteczna zbiórka żywności dla Polaków na Kresach Wschodnich organizowana jest regularnie, praktycznie każdego roku. Produkty z Polski trafią do najbardziej potrzebujących, w tym osób, które niezależnie od siebie znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki darom z naszego kraju, ludzie Ci będą mogli poczuć atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Co jest przedmiotem zbiórki? Przede wszystkim artykuły spożywcze z długim okresem przydatności. Mile widziane są więc wszelkiego rodzaju konserwy, cukier, ryż, kasza, mąka, makaron, olej, czekolada, kakao, ciastka, herbata, kawa itp.

Organizatorami zbiórki są Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość, Szwadron Kawalerii im. 27 Pułku Ułanów oraz Radio Bogoria.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata