TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

01 2022

Grodziska straż pożarna: Usuwanie skutków nawałnicy potrwa do soboty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KP PSP Grodzisk Maz.Grodziska straż pożarna: Usuwanie skutków nawałnicy potrwa do soboty - Grodzisk News


Strażacy z powiatu grodziskiego wciąż mierzą się skutkami nawałnicy jaka przeszła nad regionem w poniedziałek. Wichura łamała drzewa, a częstokroć wyrywała je z korzeniami, zrywała dachy i linie energetyczne. Strażacy realizują interwencje dotyczące łącznie 240 zdarzeń. Prace mogą potrwać jeszcze do soboty.


Choć minionej nocy też dość mocno wiało, to nowych zgłoszeń nie przybyło zbyt wiele. – Do wczorajszego wieczora mieliśmy 240 interwencji, dziś jest ich między 240 a 250. Oznacza to, że przede wszystkim wciąż walczymy ze skutkami poniedziałkowej nawałnicy – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Stefaniak podkreśla, że strażacy z powiatu pracują pełną parą. – Ze względu na dużą liczbę zdarzeń związanych z wiatrołomami potrzebowaliśmy wsparcia z sąsiednich powiatów, tamtejsze jednostki użyczyły nam podnośników, bo naszych było za mało. Teraz kiedy jest ich więcej prace idą szybciej, ale i tak potrwają zapewne do soboty włącznie – zaznacza rzecznik grodziskiej straży pożarnej.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.