TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

06 2024

Grodziska Senioriada pełna atrakcji już w sobotę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euGrodziska Senioriada pełna atrakcji już w sobotę - Grodzisk News


Nieco bardziej zaawansowany wiek bynajmniej nie oznacza końca aktywnego trybu życia. Przypomnieniu o wielkiej wartości zdrowotnej i społecznej, jakie niosą ze sobą sport i ruch służyć będzie Grodziska Senioriada. Druga odsłona imprezy dla grodziszczan bez względu na wiek odbędzie się już w tę sobotę (15 czerwca) w hali Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w przy ul. Sportowej oraz na placu przed centrum kultury.


Impreza pod hasłem: „Sportowa senioriada łączy pokolenia”, rozpocznie się tuż przed godz. 14.00 właśnie na placu przed CK i mieć będzie na celu nie tylko aktywizację, ale też integrację starszych i młodszych pokoleń. Tam właśnie spotkają się ze sobą grupy senioralne i młodzieżowe. O 14.00 głos zabierze burmistrz Grodziska Tomasz Krupski, który oficjalnie otworzy imprezę. Chwilę później cały sportowy korowód przemaszeruje pod przewodnictwem Młodzieżowej Orkiestry Dętej do hali sportowo-widowiskowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A tam czeka na wszystkich wiele sportowych i nie tylko sportowych atrakcji. Od godz. 14.30 będzie można sprawdzić się w rozmaitych konkurencjach, np. rzuty do kosza, ping-pong (Hala) tenis ziemny, slalom z piłką na talerzyku, slalom z balonami z wodą, gra w bule (stadion miejski - w przypadku deszczu wydarzenie odbędzie się w hali). Ponadto zaprezentują się lokalne kluby sportowe i organizacje pozarządowe (hala).

Smakowitym punktem imprezy będą warsztaty kulinarne pt. „Zdrowie na talerzu seniora”. Pojawi się zapewne wiele pomysłów na  na zdrowe przekąski i koktajle bezalkoholowe dla sportowców. Będą warsztaty prezentacja oraz degustacja.

W godzinach 16.00–17.00 organizatorzy zaplanowali pokazy klubów sportowych, grup SAS, pokazy mody sportowej. Później nastąpi wręczenie medali i dyplomów, będzie ciepły poczęstunek.

O 17.30 rozpocznie się natomiast potańcówka przy muzyce granej przez zespół Tomka Gędziarskiego.

Grodziska Senioriada pełna atrakcji już w sobotę - Grodzisk Newsfoto: centrumkultury.eu


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.