TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

03 2021

Grodzisk rozda mieszkańcom maseczki


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodzisk rozda mieszkańcom maseczki - Grodzisk News


Wskaźniki zakażeń – według danych Ministerstwa Zdrowia – rosną, a powiat grodziski oraz gmina są od dłuższego czasu w czołówce negatywnych statystyk. Grodzisk podjął w związku z tym decyzję o darmowej dystrybucji dodatkowych maseczek dla mieszkańców.


reklama Grodzisk mazowiecki

Ma to zachęcić grodziszczan do zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publicznej oraz trzymania dystansu społecznego. Jak podkreślają urzędnicy, tylko wspólny wysiłek może doprowadzić do ograniczenia liczby zakażeń.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Pomimo starań i wyrzeczeń mieszkańców Grodziska Mazowieckiego, wzrasta liczba zachorowań na koronawirusa w naszej gminie. W najbliższych dniach do państwa skrzynek dostarczone będą maseczki (po cztery na osobę) przez sołtysów oraz pracowników OSiR-u. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco – podał grodziski magistrat na Facebook

💬︎   dodaj komentarz

Zamiast na propagandę to na coś bardziej pożytecznego można przeznaczyć te pieniądze!!!

Ciemny naród !!!

PiS
18-03-2021 09:34

A skąd wiecie ile jest osób w danym domu?
Bo jest dużo osób nie zameldowanych na osiedlu szczesnym. A są tu same domki jednorodzinne.
Płacą śmieci za jedna osoba A mieszkają po 4 osoby.

Henio
18-03-2021 09:47

Szkoda czasu i pieniędzy na takie akcje. Rok temu miało to jakiś sens bo maseczki były trudno dostępne i drogie. Obecnie nie ma żadnych problemów z zakupem, ceny też nie są zaporowe. Problemem są osoby, które ich nie noszą lub noszą pod brodą. Wczoraj na targu staruszek z maseczką pod brodą mówiąc praktycznie pluł mi w twarz. Skoro o targu mowa, to nadal wielu sprzedających nie dezynfekuje rąk, nie używa rękawiczek, a maseczki trzyma pod brodą, chyba na wypadek kontroli, których nie widać. Ogólnie to pomimo wysokiego wskaźnika zakażeń duża część mieszkańców nie stosuje się do żadnych obostrzeń, noszenia maseczek, dezynfekowania rąk czy dystansu.

Zwolinski
18-03-2021 10:30

pokaż wszystkie komentarze (23)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.