24 06 2017

Grodziska publika dziś znowu posmakuje Kabanosa

24.06.2017, godz.: 08:33
Grodziska publika dziś znowu posmakuje Kabanosa
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś (sobota) koncertowy powrót do Grodziska zaliczy popularny rockowo-metalowy zespół Kabanos. Nie mamy wątpliwości, że powróci z przytupem i w szczytnym celu. Dochód z koncertu trafi do bezdomnych podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt.

Choć zespół wyróżnia się luźnym podejściem do muzyki i absurdalnymi tekstami, to sfera instrumentalna jest na najwyższym poziomie – Lodzia i Mirek oprócz grania mięsistych riffów, utwory ubarwiają znakomitymi, choć dość krótkimi solówkami, a Ildefons (bas) i Witalis (perkusja) grają równo i dynamicznie.

Podczas zeszłorocznego koncertu dla grodziskich bezdomniaków Kabanos bez wątpinia zasmakował publiczności. Zespół zagrał wiele utworów ze swojego bogatego repertuaru, były m.in. „Zupa kalafiorowa”, „Ptaszek”, czy „Buda dla Azora”. Zespół jednak przywiózł do Grodziska nie tylko znakomitą muzykę, ale również dużą dawkę humoru. Żarty Zenka rozbawiały publiczność, wokalista ujmował dużym dystansem do siebie. Warto podkreślić, że ten rockowo-metalowy zespół na bis zagrał m.in. „A ja wolę moją mamę”, czy „Fantazja” zespołu Fasolki. A jak będzie w tym roku?

Przekonajcie się o tym na własne oczy i uszy już w sobotę! Koncert odbędzie się w ogrodzie Pubu Studnia przy ul. Żytniej 37. Znając kreatywność i luz sceniczny muzyków jesteśmy pewni, że publikę czeka znakomity show. Warto spędzić sobotni wieczór na dobrej zabawie i przy okazji spełnić dobry uczynek.

Cały dochód z biletów w cenie dwudziestu złotych zostanie tradycyjnie przeznaczony na rzecz czworonożnych podopiecznych Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego. Jak mówią z uśmiechem organizatorzy, to taki „psi piniondz”.

Początek koncertu 24 czerwca o godz. 20.00, wejście od 19.00. Patronem medialnym cyklu Dog Rock Koncert jest GrodziskNews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.