TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

05 2022

Grodziska publiczność żegna II ligę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsGrodziska publiczność żegna II ligę - Grodzisk News


Dziś Grodzisk po raz ostatni będzie gospodarzem mecz piłkarskiej eWinnner 2.Ligi. Piłkarze Pogoni zagrają z KKS 1925 Kalisz.


Po ostatniej porażce drużyna Mateusza Dudka ostatecznie straciła szanse na utrzymanie się w lidze. Dwa ostatnie mecze tego sezonu będą więc dla ekipy z Grodziska klasycznymi pojedynkami „o pietruszkę”. Jednak dla grodziskiej publiczności będzie to ostatnia okazja, aby zobaczyć rozgrywki 2.Ligi na stadionie przy ul. Mokronoskich (przynajmniej przez rok).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najbliższym rywalem będzie drużyna z Kalisza, która do minionej kolejki jeszcze broniła się przed spadkiem, ale zwycięstwo z Garbarnią Kraków (2:1) i porażka Pogoni i Hutnika Kraków zapewniły jej utrzymanie.

Mecz Pogoni Grodzisk Mazowiecki z KKS 1925 Kalisz odbędzie się w sobotę 14 maja o godz. 18.00 na stadionie przy al. Mokronoskich w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

kogo obchodzi piłka, no i Pogoń ?
:)


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.