19 08 2020

Grodziska policja poszukuje osób widocznych na zdjęciach. „Prawdopodobni sprawcy kradzieży”

19.08.2020, godz.: 11:44
Grodziska policja poszukuje osób widocznych na zdjęciach. „Prawdopodobni sprawcy kradzieży”
fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy poszukują sprawców kradzieży w jednym ze sklepów w mieście. Łupem złodziei padły klocki i rowerek dziecięcy. Policja zdecydowała się opublikować wizerunki osób mogących mieć związek z przestępstwem.

Zdjęcia zarejstrowały kamery monitoringu, a policjanci ujawnili je i liczą, że mieszkańcy przekażą informacje pomocne w zidentyfikowaniu tych osób.

– Policjanci z grodziskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży klocków i rowerka dziecięcego w jednym z punktów handlowych przy ul. Sienkiewicza w dniu 14 lipca br. Wizerunek mężczyzny i kobiety, którzy prawdopodobnie są sprawcami tego przestępstwa zarejestrowały kamery w sklepie. Informacje o rozpoznaniu tych osób można przekazać osobiście w siedzibie jednostki lub dzwoniąc pod numer 47 72 42 261 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl – poinformowała komenda.

fot. KPP Grodzisk Maz.
💬︎ 6

Dodaj Komentarz

6 odpowiedzi na “Grodziska policja poszukuje osób widocznych na zdjęciach. „Prawdopodobni sprawcy kradzieży””

 1. mzmz pisze:

  Jak bardzo głupim trzeba być, żeby w czasach, w których noszenie maski jest obowiązkowe pójść coś ukraść w sklepie posiadającym monitoring mając odkrytą twarz… Przecież tego gościa nie powinno się karać za kradzież tylko wykastrować, żeby przypadkiem genów nie przekazał.

 2. Włodzimierz pisze:

  Znajomi powinni go rozpoznać.

 3. Małgosia pisze:

  Domyślam się że chodzi o sklep Smyk w galerii – na zdjęciu widać bramkę. Jak to możliwe że nie zadziałały bramki przy wynoszeniu skradzionych rzeczy? I dlaczego nie ma zdjęcia jak wynoszony jest ten rowerek? Skoro jest stały monitoring to sklep miałby pewność a nie podejrzenie, że to złodzieje. A może tu chodzi po prostu o ustalenie danych osobowych osób które chodziły po sklepie bez osłony twarzy i nosa, żeby wlepić im za to mandat. To dla mnie byłby skandal.

 4. Jarek k pisze:

  Co to znaczy pradopodobni sprawcy kradzieży , kurde albo ukradli albo nie, narobią ludziom problemow bo im się wydawało że ukradli, cała nasza policja weźcie się do porządnej roboty a nie się domyślacie i pomawiacie znam to życia

 5. 13 posterunek pisze:

  Widać że zorganizowana grupa przestępczą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.