13 10 2019

Grodziska „klinika perkusyjna” z Erikiem Moore’em

13.10.2019, godz.: 10:45
Grodziska „klinika perkusyjna” z Erikiem Moore’em
fot. Mat. organizatora

Zajęcia ze światowymi gwiazdami perkusji, jak Aaron Spears, Tony Royster jr czy Eric Moore, stały się niejako grodziską tradycją. Potwierdzeniem niech będzie kolejna wizyta tego ostatniego. Warsztaty ze słynnym perkusistą w centrum kultury – 19 października.

Eric Moore tym samym powróci do Grodziska po pięciu latach. – Eric Moore, obecny perkusista popularnego włoskiego wokalisty Erosa Ramazzotti pojawi się w Grodzisku na jedynym takim pokazie perkusyjnym w Polsce! – zapowiadają organizatorzy.

Przybliżmy zatem jego muzyczną sylwetkę. – Grę na perkusji rozpoczął w wieku 4 lat udzielając się muzycznie w kościołach i grając muzykę gospel. Na codzień Eric występuje z włoskim piosenkarzem i autorem piosenek Erosem Ramazzotti oraz kalifornijską formacją Suicidal Tendencies – Official, wykonującą muzykę określaną jako hardcore punk i crossover thrash. Jest zdobywcą wielu prestiżowych, muzycznych nagród wśród których można wymienić Guitar Center Drum Off Champion w 2003 roku.

– Eric Moore w trakcie swojej kariery współpracował między innymi z legendarną grupą (zdobywca nagrody Grammy) Sly & The Family Stone, oraz ikoną muzyki r’n’b Bobbym Brownem. Jest także cenionym nauczycielem gry na perkusji z wielką bazą fanów na całym świecie będąc jednym z najpopularniejszych i najaktywniejszych muzyków na Instagramie i Facebooku. W 2014 roku wydał ciepło przyjętę przez fanów edukacyjne DVD „The experience”. Od tej pory Eric jest w trasie z programem swoich klinik i warsztatów wspieranych przez Drum Workshop Inc. (DW Drums) – opowiadają organizatorzy grodziskich warsztatów.

Rezerwację biletów prowadzi centrum kultury.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.