reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

09 2023

Grodziska hala sportowa w finale konkursu na „Modernizację roku”. Ostatnie dni na nasze głosy!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiGrodziska hala sportowa w finale konkursu na „Modernizację roku”. Ostatnie dni na nasze głosy! - Grodzisk News


Hala sportowa w Grodzisku znalazła się w finale konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie 27 września, tymczasem trwa głosowanie internautów, którego wyniki mogą znacznie przybliżyć Grodzisk do kolejnego sukcesu.


Miasto zna bowiem smak najwyższych wyróżnień w konkursie. W ubiegłych latach wygrał cały konkurs, gdy na szczycie zestawienia znalazła się Mediateka. Wcześniej zwycięstwo w swojej kategorii odniosła modernizacja grodziskiej Szkoły nr 1. W poprzedniej edycji zaś główną nagrodę w kategorii "przestrzenie administracyjno-biurowe", a tym samym wyróżnienie dla Budowy XXI wieku otrzymał nowy grodziski ratusz.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W opisie konkursowym czytamy. – Obiekt otwarto w 2022r. W budynku znajdzie się kilka sal, z czego największa, hala sportowo-widowiskowa z trybunami na 3 tysiące osób. Będą się w niej odbywały wydarzenia sportowe, oraz kulturalne. Całość kompleksu wieńczy wieża z tarasem widokowym, oraz małym obserwatorium astronomicznym. Na obiekcie przewidziano także edukacyjną strefę dla dzieci “Mały Kopernik”.

Jak głosować? To proste!
1. Wejdź na stronę internetową: TUTAJ.
2. Kliknij „zagłosuj”, podaj swoje imię i nazwisko, adres mailowy, zaznacz "Nie jestem robotem", a po udanej weryfikacji zatwierdź głos.
3. Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.
4. Gotowe! Twój głos został oddany.
5. Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach.
6. Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie.
7. Głosowanie trwa do 27 września br. do godziny 14.00.
Wyniki oraz werdykt konkursowego Jury poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.