reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

09 2023

Grodziska hala sportowa w finale konkursu na „Modernizację roku”. Głosujmy!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiGrodziska hala sportowa w finale konkursu na „Modernizację roku”. Głosujmy! - Grodzisk News


Hala sportowa w Grodzisku znalazła się w finale konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie 27 września, tymczasem trwa głosowanie internautów, którego wyniki mogą znacznie przybliżyć Grodzisk do kolejnego sukcesu.


Miasto zna bowiem smak najwyższych wyróżnień w konkursie. W ubiegłych latach wygrał cały konkurs, gdy na szczycie zestawienia znalazła się Mediateka. Wcześniej zwycięstwo w swojej kategorii odniosła modernizacja grodziskiej Szkoły nr 1. W poprzedniej edycji zaś główną nagrodę w kategorii "przestrzenie administracyjno-biurowe", a tym samym wyróżnienie dla Budowy XXI wieku otrzymał nowy grodziski ratusz.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W opisie konkursowym czytamy. – Obiekt otwarto w 2022r. W budynku znajdzie się kilka sal, z czego największa, hala sportowo-widowiskowa z trybunami na 3 tysiące osób. Będą się w niej odbywały wydarzenia sportowe, oraz kulturalne. Całość kompleksu wieńczy wieża z tarasem widokowym, oraz małym obserwatorium astronomicznym. Na obiekcie przewidziano także edukacyjną strefę dla dzieci “Mały Kopernik”.

Jak głosować? To proste!
1. Wejdź na stronę internetową: TUTAJ.
2. Kliknij „zagłosuj”, podaj swoje imię i nazwisko, adres mailowy, zaznacz "Nie jestem robotem", a po udanej weryfikacji zatwierdź głos.
3. Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.
4. Gotowe! Twój głos został oddany.
5. Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach.
6. Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie.
7. Głosowanie trwa do 27 września br. do godziny 14.00.
Wyniki oraz werdykt konkursowego Jury poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Hala oraz teren wokół hali miałbym ogólnodostępny, niestety jakiś id… wpadł na genialny pomysł, aby wokół hali nastawiać metalowych płotków, których w słoneczne dni nie widać. Domyślam się ze maja utrudniać wjazd pojazdów, ale dlaczego maja utrudniać ruch pieszych i dziecię jeżdżących na rowerkach. Panie Burmistrzu, obiecał Pan na otwarciu ze hala będzie ogólnodostępny dostępna, wiec proszę dotrzymywać obietnic. Jeżeli zatrudnia Pan idio… to podpowiem ze wystarcza cztery szlabany na wjazdach a te plotki może Pan sobie zabrać do Ksiązenic…. Jeżeli moje dziecko dozna uszczerbku ciała uderzając (w niewidoczny płot) spotkamy się na drodze sądowej!

Inspektor
07-09-2023 21:13

Hala MMA

1000p
07-09-2023 23:26

" a te plotki może Pan sobie zabrać do Książenic"

Rozumiem, że w Książenicach dzieci mogą doznać uszczerbku ciała?

Zaciekawiony
08-09-2023 09:16


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.