reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

05 2023

Grodziska gala MMA coraz bliżej. Wiemy, kto wystąpi w oktagonie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraGrodziska gala MMA coraz bliżej. Wiemy, kto wystąpi w oktagonie - Grodzisk News


Zakończyły się zapisy na 7. Mistrzostwa MMA, które po raz pierwszy gościć będą w Grodzisku. Na liście startowej znalazło się 528 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Jest to drugi najlepszych wynik dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.


Podczas grodziskich zawodów, młodzi wojownicy będą rywalizować w kategoriach juniorów (18-21 lat) i seniorów, powyżej 21. roku życia. W zawodach wezmą również udział kadeci, czyli młodzież od 12. do 17. roku życia. 7. Mistrzostwa MMA będą ostatnią szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przed powołaniem zawodników do nowo powstającej kadry Polski kadetów oraz nowego składu kadry juniorów i seniorów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Co ważne wyłącznie zawodnicy amatorsko trenujący mieszane sztuki walki mają prawo startu w grodziskich zawodach. – Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 27 maja. Wstęp na galę jest wolny! Turniej odbędzie się w Hali Sportowej (CAIIS) przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim. Honorowy patronat nad zawodami objął burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński – mówią organizatorzy mistrzostw.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Grodziska Mazowieckiego. Ostatnie zawody Stowarzyszenia odbyły się 4 marca Warszawie. 7. Mistrzostwa MMA są drugim z cyklu turniejów zaplanowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska na rok 2023.

Poznaliśmy listę oraz drabinkę startujących zawodników. Można ją sprawdzić tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Super, dobrze że mlodzi ludzie mają pasję zamiast stać pod kładka z głośnikiem i fajka w buzi
On


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.