reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

09 2023

Grodzisk. Zatrzymany za posiadanie ponad 140 gramów narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plGrodzisk. Zatrzymany za posiadanie ponad 140 gramów narkotyków - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali mężczyznę pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. 25-latek miał w mieszkaniu ponad 140 gramów narkotyków – marihuany oraz mefedronu, które sam oddał policji.


Grodziscy kryminalni natrafili na ślad podejrzanego w wyniku pracy nad sprawami wykrycia przestępstw narkotykowych. Ustalili adres mężczyzny w grodziskiej gminie. Gdy przyszli na przeszukanie, 25 latek sam wydał im słoik wypełniony suszem roślinnym i pudełko z żółtymi kryształkami i przyznał, że narkotyki należą do niego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Tym sposobem policjanci zarekwirowali substancje odurzające w postaci 71 gramów marihuany i 76 gramów mefedronu. Mężczyzna został zatrzymany, wkrótce odbył też przesłuchanie w grodziskiej prokuraturze rejonowej. Śledczy postawili 25 latkowi zarzut  posiadania znacznej ilości narkotyków.

Wobec podejrzanego prokurator zastosował dozór policyjny. Za przestępstwo, które popełnił grozi mu nawet 10 lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.