TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

10 2023

Zatrzymany z narkotykami, poszukiwany pięcioma listami gończymi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali w Milanówku mężczyznę poszukiwanego pięcioma listami gończymi. Dodatkowo w aucie przewoził on paczki amfetaminą oraz haszyszem.


31-latek został zatrzymany nocą do kontroli drogowej przez policjantów patrolujących ulice miasta-ogrodu. Podczas sprawdzenia dokumentów okazało się, że wsiadł za kierownicę pomimo aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów. –Funkcjonariusze podczas nocnej służby na terenie Milanówka zwrócili uwagę na samochód, którym może poruszać się poszukiwana osoba. Gdy mężczyzna na stacji paliw wsiadał za kierownicę auta, patrol natychmiast przystąpił do zatrzymania. Policyjne bazy danych szybko potwierdziły właściwe wytypowanie osoby – mówi o okolicznościach zatrzymania asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Policjanci dokładnie sprawdzili podstawy poszukiwań zatrzymanego. Okazało się, że różne sądy w kraju wydały za nim aż pięć listów gończych w związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami i wykroczeniami. Między innymi za kradzieże i posiadanie narkotyków ma do odbycia łącznie karę ponad 4,5 roku pozbawienia wolności. Kontrola dotyczyła także uprawnień mężczyzny do kierowania samochodem.Szybko wyszło na jaw, że 31-latek ma dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów – dodaje rzeczniczka.

Wkrótce okazało się, że mężczyzna nie tylko to miał na sumieniu. W jego aucie policjanci znaleźli bowiem opakowania z różnymi substancjami. Wykonane niebawem testy potwierdziły, że były to haszysz oraz amfetamina. 31-latek znalazł się w areszcie, a policjanci zbierają dokumentację, na podstawie której postawią mu dodatkowe zarzuty.

– Wkrótce na swoim koncie może mieć przestępstwa nie stosowania się do zakazów kierowania samochodem oraz posiadania narkotyków. Wyniki wykonanych badań wykażą także, czy nie prowadził pojazdu pod wpływem środków odurzających – poinformowała rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.