25 01 2020

Grodzisk zaprasza na „Zimę w mieście”. Zapisz się

25.01.2020, godz.: 10:44
Grodzisk zaprasza na „Zimę w mieście”. Zapisz się
fot. grodzisk.pl

W Grodzisku trwają zapisy do „Zimy w mieście”. Akcja rokrocznie cieszy się ogromną popularnością. W tym roku zapewne będzie podobnie, a organizatorzy podali plan atrakcji podczas dwóch tygodni ferii zimowych.

W tym roku dwutygodniowe ferie dla naszego województwa rozpoczynają się 10 i potrwają do 23 lutego. W tym czasie jak co roku grodziskie centrum kultury organizuje cykl zajęć dla uczniów lokalnych szkół w ramach akcji „Zima w mieście”. Ma ona wychodzić naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, którzy w czasie ferii nigdzie nie wyjeżdżają z rodziną.

„Zima w mieście” jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy (6–7 lat, dwie grupy po 8–10 lat oraz 11–13 lat). Zapisy na zajęcia poprowadzi sekretariat grodziskiego Centrum Kultury – telefonicznie (22 734 79 26) oraz osobiście (ul. Spółdzielcza 9). Dziecko można zapisać tylko na jeden tydzień zajęć ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Poniżej zamieszczamy program tegorocznej „Zimy w mieście”.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.