reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

31

03 2024

Grodzisk zaprasza na wielką galę z okazji Dnia Olimpijczyka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W tygodniu tuż po świętach Grodzisk będzie gospodarzem wyjątkowej imprezy. W hali sportowo-widowiskowej odbędzie się bowiem Mazowiecki Dzień Olimpijczyka organizowany wspólnie przez miasto oraz Mazowiecką Radę Olimpijską PKOL. Duża atrakcją w programie wydarzenia będą spotkania z olimpijczykami, ale nie tylko!


Gala Mazowieckiego Dnia Olimpijczyka odbędzie się 4 kwietnia w hali Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ul. Sportowej 29. Początek o godz. 18.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Prócz spotkań ze sportowcami-olimpijczykami, które będą atrakcją samą w sobie w programie wydarzenia odnajdujemy także m.in. prezentację lokalnych organizacji sportowych, wręczenie wyróżnień dla miejscowych sportowców i działaczy za osiągnięcia w minionym roku.

W kontekście promocji grodziskiego sportu bardzo ważnym wydarzeniem będzie również ukazanie dokonań młody sportowców „stąd” – w ramach Grodziskiej Gali Sportu 2024. Nie zabraknie też części artystyczno-rozrywkowej.

W niej zaś organizatorzy zaplanowali pokazy sportowe występ Grodziskiej Orkiestry Rozrywkowej pod batutą Tomasza Kirszlinga z gościnnym udziałem wokalistki Magdy Piątek. Będzie też wystawa fotograficzna Dominiki Woźniak oraz wiele innych atrakcji. Wydarzenie poprowadzą Luiza Złotkowska, była znakomita panczenistka, medalistka olimpijska z Vancouver i Soczi oraz Piotr Sobczyński, znany dziennikarz i komentator sportowy.

Patronem medialnym wydarzenia jest GrodziskNews.pl.

Grodzisk zaprasza na wielką galę z okazji Dnia Olimpijczyka - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.