reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

11 2022

Grodzisk zaprasza na mikołajki. Co przygotował?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk zaprasza na mikołajki. Co przygotował? - Grodzisk News


Grodzisk, jak co roku, zaprasza na imprezę mikołajkową. W tym sezonie po raz pierwszy odbędzie się w nowej hali przy ul. Sportowej. Impreza odbędzie się 11 grudnia.


To tam od południa wystartują najróżniejsze warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, oczywiście ściśle związane tematyczne z mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

I tak aż do godz. 16.00, kiedy to na terenie przed halą odbędzie plenerowy spektakl pt. „Zwierciadło” przygotowany przez Teatr Kulturka. Twórcy widowiska mówią o nim tak: – Prezentów jest tak wiele, jak ludzi na świecie. Jest to prawda, która może przemienić się we wszystko o czym marzysz. Tak samo nie ma dobrych i złych prezentów – są tylko takie, które radują nasze najbardziej skryte marzenia. „Zwierciadło” jest widowiskiem teatralnym z elementami akrobatyki i gimnastyki artystycznej, pokazującym, że każdy z nas ma swój wymarzony prezent – opisują.

–Nie jest nim rzecz, lecz przeniesienie naszej wyobraźni na tyle wysoko, że najistotniejszym staje się czas który układa historię naszego życia i wspomnień. CZAS, który pozwala nam poznać siebie. Czas, który buduje relacje. Czas, który osiąga sukcesy. CZAS w pełni wykorzystany i traktowany z uważnością tworzy człowieka – dobrego, szczęśliwego i mądrego – dodają.

Po spektaklu, o godz. 17.00 wszyscy zbiorą się przed choinką, by zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie. Będzie również główny punkt dnia, czyli spotkanie z Mikołajem.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.