reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

05 2023

Grodzisk zaprasza na międzynarodowy jarmark produktów regionalnych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plGrodzisk zaprasza na międzynarodowy jarmark produktów regionalnych - Grodzisk News


Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku. To od lat stały i popularny wśród mieszkańców punktów w imprezowym kalendarzu gminy. Nie inaczej ma być w tym roku, zwłaszcza, iż jarmark zbiegnie się z ogólnopolskim zjazdem dużych rodzin.


Grodziskie jarmarki od lat przyciągają nie tylko mieszkańców odwiedzających stoiska, lecz także rozmaitych wystawców oferujących produkty, częstokroć z przydomowych manufaktur. To jednak nadaje im szczególnego charakteru, bądź wyjątkowego naturalnego smaku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dlatego też grodziszczanie na ogół licznie odwiedzają owe jarmarki i można przypuszczać, że w tym roku będzie podobnie. Niekoniecznie tylko za sprawą smakowitych wędlin serów czy miodów, lecz także ze względu na wydarzenia towarzyszące jarmarkowi. W programie organizatorzy przewidzieli występy sceniczne.

Na scenie plenerowej ustawionej przy pomniku Józefa Chełmońskiego na ul. 11 Listopada wystąpią: Small Band z Giżycka; Kapela Nicponie; dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5; Biały Chór.

Na zakończenie dnia zaplanowano natomiast potańcówkę. Stoiska ustawione będą na ul. 11 Listopada, 18 czerwca w godzinach od 12.00 do 20.00

Grodzisk zaprasza na międzynarodowy jarmark produktów regionalnych - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ale zastawione są sklepy na deptaku tymi namiotami! Ponadto przy deptaku mieszkają ludzie starsi i schorowani, moja mama jest po operacji guza mozgu, nie będzie mogła otworzyć okna a i przez zamknięte okna tłucze huk w mieszkaniu oraz smród z grilow...już tak było przed pandemią. Przeniescie te namioty gdzieś indziej z deptaku, dajcie ludziom żyć. Macie tyle miejsca na parkingach przy basenie czy hali widowiskowej. Na deptaku mieszkają ludzie i mają prawo w swoim mieszkaniu przebywać. Huk z tego jarmarku jest nie do zniesienia w mieszkaniach przy deptaku.

Ela
29-05-2023 22:24

Szanowna Pani
Deptak jest miejscem publicznym , organizowanie imprezy o takim charakterze jest zgodne z prawem Nikt grila w mieszkaniu Pani mamy nie wstawi jak też głośników. Żyje Pani w mieście wśród innych mieszkańców i musi się dostosować do potrzeb większości ,chcąc mieć błogi spokój proponuję małe mieszkanko zdała od miasta ....

Motyl
30-05-2023 07:53

Dokładnie tak. A osioł piszący pod ksywa Motyl niech się idzie leczyć, lub wraca tam skąd go licho przynioslo. Widać, że to obca nacja, której wycie pod oknami nie przeszkadza.

Vito
16-06-2023 05:54

Co ci włodarze Grodziska tacy skromni zamiast międzynarodowego powinni zorganizować międzygalaktyczny jarmark.

ziemniaki grodziskie - z zewnątrz zielone w środku czerwone
30-05-2023 07:12

Odezwał się burak. Cały czerwony

Delfin
30-05-2023 20:29
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.