reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

12 2023

Grodzisk zaprasza na kiermasz książki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodzisk zaprasza na kiermasz książki - Grodzisk News


W połowie grudnia grodziska biblioteka zaprosi wszystkich fanów książek i nie tylko na kiermasz, podczas którego każdy znajdzie dla siebie coś miłego. Impreza odbędzie się w Mediatece.


Jak to działa? – Robimy porządki w domowych biblioteczkach! Chcemy wymienić się z Wami już przeczytanymi książkami. Nie musimy kupować nowych książek, żeby mieć, co czytać. Może też znajdziecie w tym dniu książki na prezenty świąteczne. Potrzebujemy Was na naszym kiermaszu, żeby stworzyć niepowtarzalną atmosferę, jaką znacie z targów i festiwali książkowych. Będziemy dzielić się literaturą, będziemy o niej rozmawiać i dobrze się bawić! – mówią organizatorzy kiermaszu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dziś wydaje się tak dużo książek, że trudno wszystkie zachować w domu. Jeśli więc chcecie zrobić miejsce na nowe egzemplarze, przynieście już przeczytane na kiermasz książki i wymianki książkowe. Możecie wymienić się książkami, audiobookami, płytami lub grami planszowymi z innymi. Możecie sprzedać te, które wydają się Wam najcenniejsze. Przyjdźcie, nawet jeśli będziecie chcieli się wymienić tylko jedną książką, aby skorzystać z energii tego niepowtarzalnego wydarzenia – zachęcają.

Aby wziąć udział w kiermaszu należy wypełnić formularz znajdujący się TUTAJ. A potem już tylko zrób porządki w domowej biblioteczce i wybierz książki na kiermasz i przyjdź na niego 16 grudnia o godz. 9.00.

Nie zapomnij o dobrym nastroju i gotowości do dzielenia się pasją czytania. Mile widziane będzie również zapisanie się do grodziskiej biblioteki.

Organizatorzy zapewnią miejsce do wymiany i sprzedaży książek; wodę; będzie także Spotkanie z Mają Kołodziejczyk, autorką książki "Wszystkie twoje ślady" oraz dyskusję o literaturze młodzieżowej z ekspertką z Fundacji Powszechnego Czytania oraz promotorkami literatury Young Adult z wydawnictwa Ale! Możecie również liczyć na wsparcie wolontariuszek i wolontariuszy na miejscu.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.