TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

07 2021

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsGrodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News


24 lipca nastąpi oficjalne otwarcie nowo wybudowanego ratusza w Grodzisku. Mieszkańcy będą mieli jedną z niewielu okazji zwiedzić wnętrze całego urzędu wzdłuż i wszerz.


reklama Grodzisk mazowiecki

Cechami wyróżniającymi konstrukcję budynku jest charakterystyczny półkolisty kształt oraz to, iż jest przeszklony, i to niemal w całości – zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Nowy ratusz ma spełniać nie tylko najwyższe standardy estetyczne, lecz także funkcjonalne. –Pod względem wyglądu chyba nam się to udało. Budynek jest przestronny, widny i transparentny. Wpisuje się w nowoczesne standardy architektoniczne, które czerpaliśmy m.in. z rozwiązań duńskich – mówił Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Pod względem funkcjonalności urzędu również postawiono na nowoczesność i przystępność dla interesantów. Oznacza to, że w nowym budynku cała obsługa mieszkańca odbywać się będzie na parterze. Petenci nie będą musieli błądzić między pokojami i piętrami by załatwić różne sprawy. To urzędnik będzie zjeżdżał do interesanta i w specjalnym pokoju będzie rozwiązywał daną sprawę, w innej sprawie wzywany będzie inny pracownik. Będzie można umówić się na konkretny dzień i godzinę.

– Przestrzeń całego urzędu będzie monitorowana, tak jak wszystkie spotkania. Mamy nadzieję, że w dniu oficjalnego otwarcia urzędu zjawi się u nas wielu mieszkańców, by zobaczyć rzeczy, o których mówię, na własne oczy. Otwarcie urzędu dla mieszkańców planujemy na 24 lipca – dodaje włodarz.

Kto się wybiera?

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

bzdury, urzędnik będzie zjeżdzał... za mała transparentność pracy urzędu, a o archutekturze nie ma co gadać, porażka, podgrzewanie miasta, zepsucie charakteru willowego tej zabytkowej części miasta!

Jolanta
14-07-2021 14:06

No zjeżdżał będzie... Po co ma schodzić, jeśli jest winda ? Tak chyba będzie szybciej...

Pencil
14-07-2021 17:44

WIG-DAR BUDOWAŁ ... ????? :-)

Gabi
14-07-2021 19:19

pokaż wszystkie komentarze (17)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.