reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

07 2021

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz,Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News


24 lipca nastąpi otwarcie dla mieszkańców nowo wybudowanego ratusza w Grodzisku. Mieszkańcy będą mieli jedną z niewielu okazji zwiedzić wnętrze całego urzędu wzdłuż i wszerz.


reklama Grodzisk mazowiecki

Cechami wyróżniającymi konstrukcję budynku jest charakterystyczny półkolisty kształt oraz to, iż jest przeszklony, i to niemal w całości – zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Nowy ratusz ma spełniać nie tylko najwyższe standardy estetyczne, lecz także funkcjonalne. –Pod względem wyglądu chyba nam się to udało. Budynek jest przestronny, widny i transparentny. Wpisuje się w nowoczesne standardy architektoniczne, które czerpaliśmy m.in. z rozwiązań duńskich – mówił Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Pod względem funkcjonalności urzędu również postawiono na nowoczesność i przystępność dla interesantów. Oznacza to, że w nowym budynku cała obsługa mieszkańca odbywać się będzie na parterze. Petenci nie będą musieli błądzić między pokojami i piętrami by załatwić różne sprawy. To urzędnik będzie zjeżdżał do interesanta i w specjalnym pokoju będzie rozwiązywał daną sprawę, w innej sprawie wzywany będzie inny pracownik. Będzie można umówić się na konkretny dzień i godzinę.

– Przestrzeń całego urzędu będzie monitorowana, tak jak wszystkie spotkania. Mamy nadzieję, że w dniu oficjalnego otwarcia urzędu zjawi się u nas wielu mieszkańców, by zobaczyć rzeczy, o których mówię, na własne oczy. Otwarcie urzędu dla mieszkańców planujemy na 24 lipca – dodaje włodarz.

Kto się wybiera?

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz

Burmistrz BenedyKICIński zaprasza? :) jak głoszą billboardy w calym miescie i ebanery na wszystkich lokalnych portalach? Nie dosc, ze nasze podatki ida na propagande Ziemi Grodziskiej, to jeszcze tak nieudolna.

TG
22-07-2021 13:53

a ciekawi mnie czy deweloperów zaproszono?

Marzenna
22-07-2021 18:29

szkoda czasu, życie za krótko trwa, żeby ich oglądać!

J.
22-07-2021 15:14

Niechodzi tutaj wcale o oglądanie ludzi, ale budynku i jgo ciekawej formy architektury, z wierzchu wygląda pięknie.

Jagoda
23-07-2021 16:38

nie ma po co!

Arleta
22-07-2021 15:57

Szkoda że piękna willa została zasłonięta i oszpecona przez betonowy moloch

Hi
23-07-2021 09:37

Szkoda tylko, że dużo osób bez przerwy dużo gada i narzeka gucio wiedząc i g#%$wno robi... Dzięki Panu Burmistrzowi nasze miasto przynajmniej się rozrasta, pięknieje i wychodzi na przeciw potrzebom mieszkańców. Ale jak wiadomo jeszcze nie urodził się taki co by wszystkim na raz dogodził...

Borys Redel
23-07-2021 11:48

Moim zdaniem układ obu budynków nie jest taki zły 😊 Nowy ratusz jest doskonałym tłem dla przepięknie odrestaurowanej Willi i wysuwa ją na pierwszy plan. Ale wiem, że wszelkie zmiany nawet te rozwojowe budzą na początku opór a połączenie starego z nowym może budzić u niektórych emocje. Grodzisk się rozwija, pięknieje i przyciąga inwestorów- a za nimi idą wpływy z podatków i pieniądze na dalszy rozwój 😄 i z utęsknieniem czekam na więcej ścieżek rowerowych, wspólnej zieleni miejskiej oraz zdecydowanie na poprawę nawierzchni niektórych pofalowanych chodników 😉

A. Nieroda
23-07-2021 13:17
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.