TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

07 2021

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz,Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News


24 lipca nastąpi otwarcie dla mieszkańców nowo wybudowanego ratusza w Grodzisku. Mieszkańcy będą mieli jedną z niewielu okazji zwiedzić wnętrze całego urzędu wzdłuż i wszerz.


Cechami wyróżniającymi konstrukcję budynku jest charakterystyczny półkolisty kształt oraz to, iż jest przeszklony, i to niemal w całości – zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowy ratusz ma spełniać nie tylko najwyższe standardy estetyczne, lecz także funkcjonalne. –Pod względem wyglądu chyba nam się to udało. Budynek jest przestronny, widny i transparentny. Wpisuje się w nowoczesne standardy architektoniczne, które czerpaliśmy m.in. z rozwiązań duńskich – mówił Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Pod względem funkcjonalności urzędu również postawiono na nowoczesność i przystępność dla interesantów. Oznacza to, że w nowym budynku cała obsługa mieszkańca odbywać się będzie na parterze. Petenci nie będą musieli błądzić między pokojami i piętrami by załatwić różne sprawy. To urzędnik będzie zjeżdżał do interesanta i w specjalnym pokoju będzie rozwiązywał daną sprawę, w innej sprawie wzywany będzie inny pracownik. Będzie można umówić się na konkretny dzień i godzinę.

– Przestrzeń całego urzędu będzie monitorowana, tak jak wszystkie spotkania. Mamy nadzieję, że w dniu oficjalnego otwarcia urzędu zjawi się u nas wielu mieszkańców, by zobaczyć rzeczy, o których mówię, na własne oczy. Otwarcie urzędu dla mieszkańców planujemy na 24 lipca – dodaje włodarz.

Kto się wybiera?

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz

Burmistrz BenedyKICIński zaprasza? :) jak głoszą billboardy w calym miescie i ebanery na wszystkich lokalnych portalach? Nie dosc, ze nasze podatki ida na propagande Ziemi Grodziskiej, to jeszcze tak nieudolna.

TG
22-07-2021 13:53

szkoda czasu, życie za krótko trwa, żeby ich oglądać!

J.
22-07-2021 15:14

nie ma po co!

Arleta
22-07-2021 15:57

pokaż wszystkie komentarze (8)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.