TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

09 2023

Grodzisk zaprasza na dożynki powiatowo-gminne


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin Masalski1 - Grodzisk News


Już w niedzielę odbędzie się impreza dożynkowa organizowana wspólnie przez gminę i powiat grodziski. Impreza w Odrano-Woli wystartuje w samo południe i potrwa do wieczora (10 września).


Ta odsłona dożynek powiatowo-gminnych będzie wyjątkowa, gdyż powiat obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. Wyjątkowa okazja oznacza zarazem bogaty program wydarzeń. W samo południe rozpocznie się tradycyjny jarmark produktów regionalnych, który towarzyszyć będzie gościom imprezy przez cały dzień. A Dożynki odbędą się u zbiegu ulic Osowieckiej i Błękitnej w Odrano-Woli.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pół godziny później usłyszymy koncert zespołu Small Band Giżycko, a po nim – o 14.00 na scenę wkroczy Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kaski. O godz. 15.30 zaplanowano mszę w intencji rolników koncelebrowaną przez biskupa Piotra Jareckiego w Parafii Rzymskokatolickiej Św. Matki Teresy z Kalkuty w Adamowiźnie, ul. Promienna 7

Tuż przed 17.00 ma się odbyć krótka część oficjalna z przemówieniami starosty i burmistrza Grodziska. Po niej otworzy się kuchnia polowa, m.in. z tradycyjną wojskową grochówką. A kosztując smakołyki będzie można jednocześnie posłuchać efektownego koncertu w wykonaniu Białego Chóru.

Stałym punktem dożynek jest oczywiście konkurs na najładniejszy wieniec, który odbędzie się około 17.30. Po nim na scenie wystąpi zespół Homo Homini. Od 19.00 zaś zaplanowano potańcówkę „pod chmurką”

Grodzisk zaprasza na dożynki powiatowo-gminne - Grodzisk Newsfoto: Marcin Masalski


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.