reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2021

Grodzisk zaprasza do Parku Ordona. Tak wygląda z lotu ptaka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiGrodzisk zaprasza do Parku Ordona. Tak wygląda z lotu ptaka - Grodzisk News


Choć Park Ordona u zbiegu ulic Ordona i Cholewińskiej został zorganizowany już w 2018 roku, to wciąż zdarzają się sytuacje, że nie każdy mieszkaniec Grodziska wie gdzie znajduje się skwer. A warto go odwiedzić, bo jak widać na załączonym obrazku, wygląda naprawdę malowniczo.


– Skwer otwarty w sierpniu 2018 roku ma wiele do zaoferowania okolicznym mieszkańcom. Oprócz klasycznych ławek i zielonego terenu na terenie parku utworzono ziemny amfiteatr z drewnianych palisad, z „trawiastymi siedziskami”, dzięki czemu mogą się tam odbywać występy – przekonują urzędnicy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Schronienie w cieniu wysokich drzew znajdą dla siebie zarówno dorośli jak i dzieci. Starsi mieszkańcy mogą skorzystać z urządzeń siłowni plenerowej, natomiast dzieci swoją wiedzę na temat drzew, ptaków i owadów mogą sprawdzić za pomocą interaktywnych tablic edukacyjnych – gry typu „memo” – dodają.

Warto przypomnieć, że teren, na którym powstał park był całkiem płaski, ale w południowo-zachodniej części usypano górki. Te z kolei pojawiły się przy amfiteatrze. Jego widownia zaprojektowana została na usypanych kaskadowo skarpach.

Grodzisk zaprasza do Parku Ordona. Tak wygląda z lotu ptaka - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

czyli gdzie jest ten park?
Jaga


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.