05 03 2015

Grodzisk zaprasza do Miasta Kobiet

05.03.2015, godz.: 17:38
Grodzisk zaprasza do Miasta Kobiet
fot. Wikipedia

Kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na czwartą już edycję grodziskiej imprezy Miasto Kobiet. W porównaniu do poprzednich odsłon nastąpiły spore zmiany. Niezmienny pozostał fakt, że w wydarzeniu wezmą udział gwiazdy.

Gośćmi specjalnymi tegorocznego Miasta Kobiet będą Beata Tyszkiewicz oraz Stefano Terrazzino. Tyszkiewicz to znana polska aktorka telewizyjna i filmowa, znana także jako autorka książek „Nie wszystko na sprzedaż” i „Kocha lubi żartuje”. To właśnie je zaprezentuje uczestnikom Miasta Kobiet, opowie też o życiu artystki i kobiety z klasą.

Terrazzino to z kolei świetny włoski tancerz, który szerszej publiczności dał się poznać z występów w kilku edycjach „Tańca z gwiazdami”. Organizatorzy spotkania zapowiadają, że Stefano oczaruje wszystkie kobiety tańcem i śpiewem włoskich przebojów.

W tegorocznej imprezie zrezygnowano z metamorfoz i kiermaszu na rzecz zaproszenia dwóch gości specjalnych. Impreza odbędzie się 14 marca o godz. 17.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.