25 12 2019

Grodzisk: Zamelduj się, wygraj nagrody

25.12.2019, godz.: 16:06
Grodzisk: Zamelduj się, wygraj nagrody
fot. Marcin Masalski

Grodziska gmina prowadzi kampanię zachęcającą nowe osoby do zameldowania się właśnie tutaj. Dodatkową zachętą ma być konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

– Wiele osób podejmuje decyzję o zamieszkaniu w gminie Grodzisk Mazowiecki. Wzrastająca każdego roku liczba dzieci przynosi zarówno wiele radości, jak i nowe obowiązki w postaci konieczności budowy nowych obiektów oświatowych. To właśnie od Waszego zameldowania zależy, czy na terenie Gminy powstaną nowe przedszkola i szkoły; czy poprawią się warunki nauczania i zmniejszy się zmianowość w szkołach; ile pieniędzy gmina będzie mogła przeznaczyć na inwestycje w Twojej okolicy – podkreśla grodziski magistrat.

Wśród korzyści płynących z meldunku w gminie urzędnicy wymieniają: Grodziską Kartę Mieszkańca, uprawniającą do wielu zniżek, np. do kina i na basen oraz na komunikację miejską, udział w zajęciach w ramach Strefy Aktywnego Seniora czy też możliwość wykonania bezpłatnych badań organizowanych przez gminę, bezpłatne wejście do Mediateki na imprezy kulturalne; inwestycje w rozwój i wygląd miasta oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Jeśli chodzi o ten ostatni punkt, to do wygrania są: laptop, hulajnoga elektryczna, tablet, telefon, aparat fotograficzny, kamera GoPro, rower, telewizor, ekspres do kawy, voucher na wycieczkę zagraniczną. Warunkirm udziału w konkursie jest dokonanie meldunku mieszkaniowego w okrsie od 20 listopada do końca grudnia oraz wypełnienie formularza konkursowego.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579648445000)