TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

09 2021

Grodzisk z wyróżnieniem w konkursie na modernizację roku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodzisk z wyróżnieniem w konkursie na modernizację roku - Grodzisk News


Grodzisk w tym roku nie dostał nagrody za modernizację roku, otrzymał jednak wyróżnienie dla finalisty tegorocznego plebiscytu, oraz nagrodę Obiektu 25-lecia za budynek Mediateki.


reklama Grodzisk Mazowiecki

A to nie był koniec wyróżnień. – Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Jubileuszowa Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród zwycięzcom 25 edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w. – poinformował grodziski magistrat na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Podczas uroczystości wyróżniona została gmina Grodzisk Mazowiecki, otrzymując nagrodę Obiektu 25-lecia za budynek Mediateki. Gmina otrzymała także wyróżnienie za rewaloryzację Dworku Chełmońskich wraz z parkiem – dodał.

Grodzisk w przeszłości cieszył się już nagrodami za „Modernizację roku” – za gruntowną przebudowę Szkoły nr 1 i budowę Mediateki.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.