30 09 2020

Grodzisk wymieni kolejne wiaty

30.09.2020, godz.: 14:32
Grodzisk wymieni kolejne wiaty
fot. GrodziskNews

Grodzisk zamierza jeszcze w tym roku wymienić kilka wiat przystankowych w gminie. Pojawi się pięć nowych obiektów, które zastąpią dotychczasowe.

To już kolejny przetarg na wymianę wiat. Wcześniejszy, z sierpnia, dotyczył montażu 19 takich konstrukcji oraz rozebrania czterech starych. Zgodnie z tamtym zamówieniem, trzy staną na przystankach na ul. Chełmońskiego (Chełmońskiego PKS 02, Grodzisk Maz. Grottgera 01, Grodzisk Maz. Grottgera 02), 12 wiat przy ul. Radziejowickiej (Kałęczyn Okopowa 01, Kałęczyn Okopowa 02, Kałęczyn Ravak 01, Kałęczyn Ravak 02, Janinów Niedźwiedzia 01, Janinów Niedźwiedzia 02, Mościska 01, Mościska 02, Mościska Rondo 01, Mościska Rondo 02, Mościska Pawia 01, Makówka Radziejowicka 01), dwie w Izdebnie Kościelnym (Izdebno Kościelne DPS 02 oraz Izdebno Kościelne Szkoła 01), dwie w Szczęsnem (Szczęsne Cmentarz 02 oraz Szczęsne Drozda 01).

Ogłoszony kilka dni temu przetarg dotyczy z kolei dostawy i montażu pięciu wiat przystankowych. Konkretnie mówiąc: na przystankach Chrzanów Duży 01; Natolin Kasieńki 01; Natolin Logistyczna 01; Tłuste 01 oraz Kłudzienko 01. Wszystkie wiaty będą dwumodułowe, z ławką i koszem na śmieci. Wcześniej wykonawca zdemontuje obecne wiaty.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Grodzisk wymieni kolejne wiaty”

  1. ??? pisze:

    Fajnie mieć nowe wiaty. Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał, żeby przy szpitalu postawić. Od momentu demontażu poprzedniej z powodu zniszczenia nowa do tej pory się nie pojawiła. I chorzy jak mokli na deszczu tak mokną dalej… Może by coś z tym zrobić? bo do starostwa nie idzie się dodzwonić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.