reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

05 2024

Grodzisk wybrał firmę, która odbierze śmieci od mieszkańców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Wiadomo już kto będzie odbierał śmieci od mieszkańców grodziskiej gminy przez najbliższe trzy lata. Będzie to firma Hetman z Warszawy.


Do przetargu stanęły cztery firmy. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Hetman z Warszawy, która zażyczyła sobie za trzyletnie świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych niecałe 41,5 mln zł. Drugą najkorzystniejszą propozycję złożył Jarper z Wólki Kosowskiej – 42,6 mln zł. Pozostałe oferty opiewały na ponad 50 mln zł. Gmina zamierzała wydać na ten cel maksymalnie 48 mln zł, więc dwie najniższe oferty mieściły się w tym budżecie i to ze sporym zapasem. Przetarg wygrała firma Hetman to ona będzie odbierać odpady od mieszkańców.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W dokumentacji przetargowej czytamy, że firma wybrana w postępowaniu zajmie się odbiorem, transportem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki oraz odbiorem i zagospodarowaniem odpadów z punktów selektywnej zbiórki odpadów.

W owej specyfikacji zapisano, że operator systemu śmieciowego ma obowiązek odebrać od mieszkańców każdą ilość odpadów.

W myśl założeń przetargu, firma „śmieciowa” będzie miała za zadanie obsługę całego systemu w okresie od 1 lipca 2024 roku do 30 czerwca 2026 roku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.