reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

03 2023

Grodzisk w związku gmin przyjaznym rodzinom


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.1 - Grodzisk News


Grodzisk dołączył do grona gmin przyjaznym rodzinom. Zaświadczenie członkostwa w Europejskim Związku Gmin Przyjaznym Rodzinom odebrał wczoraj burmistrz Grzegorz Benedykciński.


Grodziscy włodarze często podkreślają, że rokrocznie w gminie osiedla się coraz więcej rodzin lub młodych małżeństw, które właśnie planują jej założenie. W tym roku Grodzisk będzie także  miejscem Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W styczniu z kolei wiceburmistrz Tomasz Krupski odebrał certyfikat dla „Samorządu przyjaznego rodzinie”, który przyznaje Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Wczoraj zaś nasza gmina dołączyła do Europejskiego Związku Gmin Przyjaznym Rodzinom. – Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego, odebrał poświadczenie członkostwa w Europejskim Związku Gmin Przyjaznym Rodzinom (European Large Families Confederation (ELFAC). Certyfikat jest potwierdzeniem licznych inicjatyw oraz działań na rzecz rodzin w naszej gminie – podał magistrat na Facebooku.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.