reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

03 2023

Grodzisk w związku gmin przyjaznym rodzinom


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Grodzisk w związku gmin przyjaznym rodzinom - Grodzisk News


Grodzisk dołączył do grona gmin przyjaznym rodzinom. Zaświadczenie członkostwa w Europejskim Związku Gmin Przyjaznym Rodzinom odebrał wczoraj burmistrz Grzegorz Benedykciński.


Grodziscy włodarze często podkreślają, że rokrocznie w gminie osiedla się coraz więcej rodzin lub młodych małżeństw, które właśnie planują jej założenie. W tym roku Grodzisk będzie także  miejscem Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W styczniu z kolei wiceburmistrz Tomasz Krupski odebrał certyfikat dla „Samorządu przyjaznego rodzinie”, który przyznaje Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”.

Wczoraj zaś nasza gmina dołączyła do Europejskiego Związku Gmin Przyjaznym Rodzinom. – Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego, odebrał poświadczenie członkostwa w Europejskim Związku Gmin Przyjaznym Rodzinom (European Large Families Confederation (ELFAC). Certyfikat jest potwierdzeniem licznych inicjatyw oraz działań na rzecz rodzin w naszej gminie – podał magistrat na Facebooku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Taki przyjazny a brak placu zabaw w łąkach od strony tunelu a coraz więcej segmentów. Nie wspomnę o galeriach handlowych bez żadnych sal zabaw dla dzieci jak fikołki

Paulina
02-03-2023 11:07

Grodzisk przyjazny dzieciom i rodzinie bez możliwości skorzystania z porady lekarzy specjalistów w ramach NFZ, Jeśli są specjaliści to tylko prywatne wizyty za dużą kwotę. Zajęcia dodatkowe pozaszkolne również za wysoką odpłatnością. żadne zajęcia w klubach sportowych czy zajęcia związane z kulturą nie są refinansowane przez przyjazną dzieciom gminę. Jeśli się mylę to proszę o sprostowanie.

Andrzej
02-03-2023 14:11

W swietlicach wszystkich na terenie całej gminy sa za darmo zajęcia bez żadnych kosztów dla mieszkańców
Natomiast CK wynajmuje swoje sale prywatnym firmą i tam sa odpłatne zajęcia komercyjne - Oczywiscie robotyki czy tańca towarzyskiego na świetlicy się nie nauczymy Kwestia oczekiwań rodzica :)

mieszkaniec
02-03-2023 20:35

Widać tą przyjaźń w ilości szkół w Grodzisku Mazowieckim ...

Olka
02-03-2023 19:16

Tomasz Krupski to niech się zainteresuje tym co się dzieje w grodziskich szkołach podstawowych.....

Hanka
02-03-2023 19:18

przyjazny deweloperom i Pisowi

Sławomir
03-03-2023 00:01
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.