reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

01 2023

Grodzisk. W środę start zapisów na bezpłatne zajęcia podczas ferii. Liczba miejsc ograniczona


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk. W środę start zapisów na bezpłatne zajęcia podczas ferii. Liczba miejsc ograniczona - Grodzisk News


Grodzisk powraca z coroczną akcją zimowych zajęć dla dzieci i młodzieży. 1 lutego startują na nie zapisy i polecamy nie zwlekać, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.


Ilość miejsc jest ograniczona, grupy są 15-osobowe, a o zapisaniu dziecka decyduje data i godzina wpłynięcia poprawnie wypełnionego formularza.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zajęcia odbywać się będą przez dwa tygodnie ferii: od 13 do 17 lutego i od 20 do 24 lutego w grodziskim centrum kultury i w Mediatece. W palecie zajęć rodzice znajdą dla swych pociech: warsztaty plastyczne, treningi sztuk walki i korektywę, zajęcia taneczne i aktywności z animatorami.

Dziecko można zapisać jedynie na 1 wybrany tydzień zajęć – zajęcia są bezpłatne i przeznaczone dla dzieci z grodziskiej gminy, dziecko zaczyna zajęcia o g. 10.00 a kończy o 14.00 i uczestniczy po kolei we wszystkich aktywnościach w swojej grupie.
–Podczas wypełniania formularza należy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, nr kontaktowy do opiekuna, adres zamieszkania oraz termin na jaki chcą Państwo zapisać dziecko, prosimy również o informację czy dziecko po zajęciach będzie odbierane czy będzie wracać samo – powiadają organizatorzy akcji.

Dokumenty do wypełnienia dostępne TUTAJ.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.