TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2021

Grodzisk. W sobotę kolejny seans w „Kinie na leżakach”


Grodzisk News


foto: centrumkultury.euGrodzisk. W sobotę kolejny seans w „Kinie na leżakach” - Grodzisk News


Czas na drugi seans w tegorocznej odsłonie grodziskiego „Kina na leżakach”. W sobotni wieczór (10 lipca) w Parku Skarbków obejrzymy znakomitą i pełną życiowej mądrości komedię „Palm Springs. Start o godz. 22.00.


reklama Grodzisk mazowiecki

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Palm Springs to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 99 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”.

„Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.