TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

09 2021

Grodzisk. W przyszłości budowa bloku przy Żydowskiej. Przybędzie ponad 120 mieszkań


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk. W przyszłości budowa bloku przy Żydowskiej. Przybędzie ponad 120 mieszkań - Grodzisk News


W przyszłości przy ul. Żydowskiej 15 w Grodzisku stanąć wielorodzinny blok mieszkalny dla grubo ponad stu rodzin. Radni zatwierdzili przyszłą lokalizację obiektu, przez jednogłośne przyjęcie stosownej uchwały.


reklama Grodzisk mazowiecki

Z zapisów uchwały dowiadujemy się, iż inwestycja polega na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym nadziemnym wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą. Blok liczyć będzie sześć kondygnacji, nie mniej niż 129 i nie więcej, aniżeli 149 mieszkań. Powierzchnia użytkowa lokali powinna zamknąć się w zakresie od 28,4 mkw. do 95,2 mkw.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Budynek przeznaczony będzie wyłącznie na cele mieszkaniowe, bez działalności handlowej i usługowej. Prócz sześciu kondygnacji nad ziemią, przewidziano także parking podziemny na 130 pojazdów. Dodatkowych osiem miejsc parkingowych, w tym jedno dla niepełnosprawnych znajdzie się na poziomie ulicy. Na parterze usytuowana będzie altana śmietnikowa.

Cała działka zostanie ogrodzona, zaś od strony ul. Żydowskiej wybudowana zostanie droga dojazdowa do budynku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.