TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

09 2021

Grodzisk. W poniedziałek utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsGrodzisk. W poniedziałek utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


Grodzisk poinformował, że w poniedziałek (20 września) utrudnieniach, które wystąpią na ul. Sportowej. Ulica zostanie częściowo zamknięta w związku z budową hali.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Z uwagi na planowane na dzień 20 września 2021r. tj. najbliższy poniedziałek, prace związane z demontażem żurawia budowlanego na terenie budowy hali sportowej, informujemy o utrudnieniach jakie wystąpią na ul. Sportowej – podał magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W tym dniu część ul. Sportowej bezpośrednio sąsiadującej z terenem budowy będzie zamknięta, a tym samym wjazd w ul. Sportową od strony al. Mokronoskich będzie niemożliwy. Szczegóły organizacji ruchu w tym dniu widoczne są na mapie poniżej – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.