reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

27

10 2020

Grodzisk uruchamia telefon wsparcia dla mieszkańców


Grodzisk News


Grodzisk uruchamia telefon wsparcia dla mieszkańców - Grodzisk News


Epidemia koronawirusa daję się nam wszystkim we znaki na różnych płaszczyznach życia. Niejako ze względów psychologicznych Grodzisk zdecydował się na gminny telefon wsparcia. Infolinia będzie czynna przez siedem dni w tygodniu.


? W związku z bardzo złą sytuacją w naszym kraju, wywołaną przez pandemię wirusa SARS-Cov-2, od jutra Gmina uruchamia dla mieszkańców specjalny ?telefon wsparcia?. Pod tym numerem będzie można uzyskać potrzebne informacje, jak na przykład o tym, co robić, gdy wystąpią objawy choroby; do kogo zgłosić potrzebę zakupu leków lub żywności; gdzie uzyskać pomoc psychologiczną ? informuje mieszkańców burmistrz Grodziska.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki? Do korzystania zapraszamy przede wszystkim osoby starsze, samotne i niezdolne do samodzielnego zadbania o siebie, które nie mają rodziny lub bliskich oraz osoby chore na koronawirusa lub będące na kwarantannie ? dodaje.Infolinia wsparcia będzie działać siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00?22.00, a w soboty i nieidzielę ? od 9.00 do 15.00.


reklama Grodzisk mazowiecki

ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.