TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

27

10 2020

Grodzisk uruchamia telefon wsparcia dla mieszkańców


Grodzisk News


Grodzisk uruchamia telefon wsparcia dla mieszkańców - Grodzisk News


Epidemia koronawirusa daję się nam wszystkim we znaki na różnych płaszczyznach życia. Niejako ze względów psychologicznych Grodzisk zdecydował się na gminny telefon wsparcia. Infolinia będzie czynna przez siedem dni w tygodniu.


? W związku z bardzo złą sytuacją w naszym kraju, wywołaną przez pandemię wirusa SARS-Cov-2, od jutra Gmina uruchamia dla mieszkańców specjalny ?telefon wsparcia?. Pod tym numerem będzie można uzyskać potrzebne informacje, jak na przykład o tym, co robić, gdy wystąpią objawy choroby; do kogo zgłosić potrzebę zakupu leków lub żywności; gdzie uzyskać pomoc psychologiczną ? informuje mieszkańców burmistrz Grodziska.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki? Do korzystania zapraszamy przede wszystkim osoby starsze, samotne i niezdolne do samodzielnego zadbania o siebie, które nie mają rodziny lub bliskich oraz osoby chore na koronawirusa lub będące na kwarantannie ? dodaje.Infolinia wsparcia będzie działać siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00?22.00, a w soboty i nieidzielę ? od 9.00 do 15.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A jaki ten numer,bo widoczna jest tylko reklama?

Marysia
28-10-2020 21:47
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.