reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

11 2023

Grodzisk stolicą sportów walki dla młodych zawodników. Obejrzyj za darmo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodzisk stolicą sportów walki dla młodych zawodników. Obejrzyj za darmo - Grodzisk News


W najbliższy weekend Grodzisk stanie się stolicą sztuk walki dla młodych wojowników. Do naszego miasta zjedzie bowiem bardzo wielu zawodników trenujących karate aby wziąć udział w II Pucharze Polski Dzieci i Młodzików. Patronem medialnym imprezy jest GrodziskNews.pl.


Głównym organizatorem wydarzenia pełnego rozmach jest miejscowy klub UKS Budo Grodzisk Mazowiecki, który podczas imprezy celebrować będzie również swój jubileusz. Klub już od dziesięciu lat przyczynia się nieustannie do rozwoju sportu i wychowania dzieci z naszego regionu. Nie dziwi więc fakt, że druga odsłona pucharu Polski zgromadzi tak wielu zawodników To wielkie święto dzieci zgromadzi tysiąc utalentowanych młodych karateków z całego kraju, w tym liczą reprezentację UKS Budo.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dość powiedzieć, że do klub należy 570 zawodników, którzy uczęszczają do rozmaitych placówek w grodziskiej gminie, jak: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 5, Przedszkole nr 7, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, SP Książenice, SP Szczęsne, SP Tosi i Franka, SP Leonardo da Vinci, Wesoły Autobus, SP Adamowizna oraz punkt przedszkolny.

Co ciekawe najmłodsi uczestnicy sobotnio-niedzielnych zawodów będą mieli po sześć lat. Warto przyjść i kibicować. Wstęp do grodziskiej hali w oba dni jest wolny.

Grodzisk stolicą sportów walki dla młodych zawodników. Obejrzyj za darmo - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.