reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

11 2023

Grodzisk stolicą sportów walki dla młodych zawodników. Obejrzyj za darmo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodzisk stolicą sportów walki dla młodych zawodników. Obejrzyj za darmo - Grodzisk News


W najbliższy weekend Grodzisk stanie się stolicą sztuk walki dla młodych wojowników. Do naszego miasta zjedzie bowiem bardzo wielu zawodników trenujących karate aby wziąć udział w II Pucharze Polski Dzieci i Młodzików. Patronem medialnym imprezy jest GrodziskNews.pl.


Głównym organizatorem wydarzenia pełnego rozmach jest miejscowy klub UKS Budo Grodzisk Mazowiecki, który podczas imprezy celebrować będzie również swój jubileusz. Klub już od dziesięciu lat przyczynia się nieustannie do rozwoju sportu i wychowania dzieci z naszego regionu. Nie dziwi więc fakt, że druga odsłona pucharu Polski zgromadzi tak wielu zawodników To wielkie święto dzieci zgromadzi tysiąc utalentowanych młodych karateków z całego kraju, w tym liczą reprezentację UKS Budo.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dość powiedzieć, że do klub należy 570 zawodników, którzy uczęszczają do rozmaitych placówek w grodziskiej gminie, jak: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 5, Przedszkole nr 7, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, SP Książenice, SP Szczęsne, SP Tosi i Franka, SP Leonardo da Vinci, Wesoły Autobus, SP Adamowizna oraz punkt przedszkolny.

Co ciekawe najmłodsi uczestnicy sobotnio-niedzielnych zawodów będą mieli po sześć lat. Warto przyjść i kibicować. Wstęp do grodziskiej hali w oba dni jest wolny.

Grodzisk stolicą sportów walki dla młodych zawodników. Obejrzyj za darmo - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.