reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

11 2022

Grodzisk startuje z naborem wniosków na zakup węgla po preferencyjnych cenach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk startuje z naborem wniosków na zakup węgla po preferencyjnych cenach - Grodzisk News


Poszczególne gminy uruchomiły lub będą uruchamiać nabory wniosków na zakup węgla kamiennego przez mieszkańców. W Grodzisku nabór startuje już dziś (16 listopada).


Wnioski na zakup po preferencyjnych cenach można składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. T. Kościuszki 32A (sala obsługi klienta na parterze) lub drogą elektroniczną za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej adres epuap: /opsgro/SkrytkaESP

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Półtorej tony przysługuje do końca bieżącego roku i drugie tyle od 1 stycznia 2023 roku. – W ramach zakupu preferencyjnego będzie można nabyć paliwo stałe – węgiel kamienny: groszek (ekogroszek) oraz orzech. Cena za 1 tonę węgla kamiennego bez względu na asortyment wyniesie 1980 zł do zapłaty – podał grodziski magistrat.

– Gmina przygotowała system dystrybucji węgla wśród mieszkańców. Obecnie oczekujemy jedynie na podpisanie z Gminą umowy przez Polską Grupą Węglową S.A. na dostawę węgla dla mieszkańców, co umożliwi rozpoczęcie realizacji złożonych wniosków – dodał.
O tym kiedy rozpocznie się przyjmowanie opłat za węgiel, magistrat poinformuje nieco później. Poda wówczas też informacje dotyczą miejsca oraz terminu jego odbioru węgla.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

jeszcze ten wegiel, tu w grodzisku nie ma czym oddychać, wracając pociągiem z pracy z warszawyi wysiadając w grodzisku na stacji i idąc deptakiem, limanowskiego i konspiracji do Bałtyckiej można się udusić! Czym tu się pali, że w centrum miasta jest smród i to co wdychany może za jakiś czas odezwać się rakiem płuc, astmą i chorobami krążenia? dlaczego w centrum miasta tak się kopci? szczegolnie czuć to wieczorami i nocą! czy straż miejska nie moze tu w centrum całą dobę monitorować czym tu się pali? inne ulice w mieście to samo. Serio nikt sobie nie zdaje sprawy czym oddychamy w grodzisku wieczorami i nocą? a czemu w mieście nie ma murali czy dachów wyłapujacych smog?
on air


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.