TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

11 2022

Grodzisk startuje z naborem wniosków na zakup węgla po preferencyjnych cenach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayGrodzisk startuje z naborem wniosków na zakup węgla po preferencyjnych cenach - Grodzisk News


Poszczególne gminy uruchomiły lub będą uruchamiać nabory wniosków na zakup węgla kamiennego przez mieszkańców. W Grodzisku nabór startuje już dziś (16 listopada).


Wnioski na zakup po preferencyjnych cenach można składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. T. Kościuszki 32A (sala obsługi klienta na parterze) lub drogą elektroniczną za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej adres epuap: /opsgro/SkrytkaESP

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Półtorej tony przysługuje do końca bieżącego roku i drugie tyle od 1 stycznia 2023 roku. – W ramach zakupu preferencyjnego będzie można nabyć paliwo stałe – węgiel kamienny: groszek (ekogroszek) oraz orzech. Cena za 1 tonę węgla kamiennego bez względu na asortyment wyniesie 1980 zł do zapłaty – podał grodziski magistrat.

– Gmina przygotowała system dystrybucji węgla wśród mieszkańców. Obecnie oczekujemy jedynie na podpisanie z Gminą umowy przez Polską Grupą Węglową S.A. na dostawę węgla dla mieszkańców, co umożliwi rozpoczęcie realizacji złożonych wniosków – dodał.
O tym kiedy rozpocznie się przyjmowanie opłat za węgiel, magistrat poinformuje nieco później. Poda wówczas też informacje dotyczą miejsca oraz terminu jego odbioru węgla.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

jeszcze ten wegiel, tu w grodzisku nie ma czym oddychać, wracając pociągiem z pracy z warszawyi wysiadając w grodzisku na stacji i idąc deptakiem, limanowskiego i konspiracji do Bałtyckiej można się udusić! Czym tu się pali, że w centrum miasta jest smród i to co wdychany może za jakiś czas odezwać się rakiem płuc, astmą i chorobami krążenia? dlaczego w centrum miasta tak się kopci? szczegolnie czuć to wieczorami i nocą! czy straż miejska nie moze tu w centrum całą dobę monitorować czym tu się pali? inne ulice w mieście to samo. Serio nikt sobie nie zdaje sprawy czym oddychamy w grodzisku wieczorami i nocą? a czemu w mieście nie ma murali czy dachów wyłapujacych smog?

on air
16-11-2022 17:40
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.