01 10 2020

Grodzisk sprzedaje działkę

01.10.2020, godz.: 09:46
Grodzisk sprzedaje działkę
Fot. Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim

Grodziska gmina informuje o sprzedaży nieruchomości na terenie gminy. Jest to działka gruntowa w Chrzanowie Małym.

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Chrzanów Mały, gmina Grodzisk Mazowiecki.

Przetarg odbędzie się w dniu 16 października 2020 r. o godz. 9.00w siedzibie Interaktywnego Centrum Edukacyjno-Społecznego „Mediateka” w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57 w Sali Wielofunkcyjnej na parterze. Działki położone są w Chrzanowie Małym pomiędzy ul. Deserową, Marcepanową i Waniliową w rejonie węzła autostrady A2 (Tłuste). Działki posiadają korzystny kształt, są niezabudowane i niezagospodarowane. Znajdują się w zasięgu infrastruktury technicznej. Otoczenie stanowią stawy, tereny niezabudowane oraz zabudowa mieszkaniowa indywidualna i wielorodzinna.

Szczegóły tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.